שיתופי פעולה והשלמה לתואר

תילתן – המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית, מקיימת שיתוף פעולה אקדמי עם מוסדות אקדמיים מובילים בעולם, המאפשרים לסטודנטים במכללה להשלים את לימודיהם לתארים אקדמיים בתחומי עיצוב שונים. כל המוסדות מוכרים ע"י אונסק"ו – ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם.

בנוסף ללימודים במסלול לתואר אירופי בתילתן יש אפשרות גם להמשיך להשלמה לתואר ראשון ו/או שני במוסדות לימוד איתם תילתן משתפת פעולה.

B.A / M.A. Communication Design

hochschule_mannheimבין המוסד "Hochschule Mannheim University"  הממוקם במנהיים, גרמניה, לבין תילתן נחתם הסכם לשיתוף פעולה אקדמי במישורים שונים.

בין השאר, סטודנטים הלומדים בתילתן יוכלו להשלים את לימודיהם בפקולטה לעיצוב לתואר אקדמי B.A., M.A. Communication Design, חילופי סטודנטים, חילופי מרצים, סמינרים וסדנאות משותפות. המרצים בפקולטה הינם מבכירי המעצבים ומהמובילים באקדמיה, ומאחוריהם קריירה בינלאומית בעיצוב, אינטראקטיב, צילום וקולנוע.

 

B.A. / M.A. / Ph.D / Graphic Design

nbuתואר זה ניתן על ידי (New Bulgarian University (NBU הנמצאת בסופיה, בולגריה. האוניברסיטה חברה בארגון האירופי של האוניברסיטאות להשכלה גבוהה ובארגונים בינלאומיים לעיצוב, לתקשורת חזותית ולאמנות, ונמצאת בקשרי שיתוף פעולה מקצועיים עם למעלה מ–90 אוניברסיטאות נוספות.סטודנטים שסיימו מסלול בן שלוש שנים בתילתן, יוכלו להשלים לאחד מהתארים האקדמיים אותם מעניקה האוניברסיטה.עבודת הגמר מוגשת באוניברסיטה מול צוות פרופסורים מהאקדמיות המובילות לעיצוב ברחבי אירופה.

 

שיתופי פעולה בינלאומיים נוספים

תילתן היא מוסד הלימודים היחיד בארץ שנבחר להציג בביתן הישראלי בתערוכה. הפרויקט של תילתן "תנובת הארץ" מספק מגוון פתרונות עיצוביים לנושא העל של התערוכה- Feeding the planet-energy for life' ועסק בתהליך שעוברת התוצרת החקלאית בישראל מהשדה ועד הצלחת.

במסגרת שהותה באקספו מילאנו תילתן ניהלה Workshop בין לאומי עם למעלה מ-40 סטודנטים ואורחה ע"י בתי ספר בינלאומיים לעיצוב ותקשורת חזותית.

באיטליה נערכים פרויקטים משותפים וסדנאות עבודה עם מוסדות לימוד גבוהים ובינלאומיים לעיצוב.

ב-"IAAD" טורינו נוצר שיתוף פעולה בינלאומי איטלקי-צרפתי- יפני- ישראלי ובו התקיימה סדנת עבודה משותפת שכבר הולידה סדנאות המשך, פרויקטים משותפים, חילופי מרצים ועוד.

מכללת תילתן מקיימת שיתופי פעולה על בסיס קבוע עם מוסדות אקדמיים מכובדים מארצות שונות. שיתופי הפעולה כוללים סדנאות, פרוייקטים משותפים וחילופי סטודנטים.

שיתוף פעולה הדוק נוצר עם המוסד היוקרתי School Of Visual Art- S.V.A בניו יורק אשר כולל פרויקטים המתבצעים על ידי סטודנטים משני המוסדות בתהליך וירטואלי ובקבוצות דיון. הסטודנטים יצרו סרטוני פלאש בנושא רב-תרבותיות וכן ספרים טיפוגרפיים.

פרויקט מעניין נוסף, עיצוב והקמת תערוכת "Jewish Way of Life" המוצגת במוזיאונים ברחבי בריטניה. הסטודנטים איירו וצילמו נושאים מסיפורי התנ"ך ומהחיים היהודיים והישראלים.
בפרויקט נוסף, עיצבו סטודנטים מתילתן כרזות בנושא "אובדן הילדות בשואה". הכרזות מוצגות בתערוכה נודדת ברחבי אירופה.

הסכמי שיתוף פעולה נחתמו גם עם האוניברסיטה של פורטסמות' ועם הייברי קולג' באנגליה. ההסכמים כוללים חילופי מרצים וסטודנטים לסדנאות מקצועיות, המשך לימודים לתואר אקדמי באוניברסיטה ועבודה לבוגרי תילתן כמנחים בקולג'.

מסלולים יחודיים

מעצבים גרפיים בפועל, גם בוגרי מוסדות לימוד מקבילים, המעוניינים להשלים לימודיהם לתואר אירופי בעיצוב, יכולים לקבל הכרה על בסיס לימודים קודמים והערכה אישית ולהצטרף לתוכנית המסלול לתואר.

Unity

במסגרת שיתוף פעולה עם חברת יוניטי unity העולמית, יוצרת מנוע המשחקים הפופולרי לתעשיית המשחקים,
הוכרה תילתן – המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית, כמרכז ההסמכה הראשון בישראל, עבור תעשיית מעצבי ומפתחי המשחקים המקומית.