ועדת התאמה בתילתן

יש לנו גם יום פתוח, לחצו לפרטים

מה כוללת וועדת התאמה בתילתן?

לאחר שנרשמתם לוועדת התאמה ואתם יודעים את היום והשעה בה תתקיים הוועדה, תתבקשו להגיע באותו יום לתילתן.
וועדת ההתאמה בתילתן כוללת מספר שלבים:

שלב ראשון: קבלת טופס בחינה מתאים למסלול אליו אתם רוצים להתקבל.

שלב שני: כניסה לחלל הבחינה וקבלת המבחן באופן אישי ממנהל מרכז השירות והמידע, תוך הסבר על שלבי הבחינה והדרישות, בסיום ההסבר תוכלו להתחיל את המבחן מעשי.

שלב שלישי: במהלך המבחן תתבקשו על פי סדר מסויים שיקבע לכם, לצאת לחדר הוועדה, בחדר זה יערכו לכם ראיונות אישיים עם וועדת ההתאמה המורכבת מראשי המסלולים השונים בתילתן. לשלב זה חשיבות רבה בקביעת התאמתכם להתקבל ללימודים במכללה, במידה וברשותכם חומרים שעיצבתם, תיק עבודת, או כל יצירה אחרת שיצרתם, זה הזמן להציגה, בין אם כעבודה מודפסת, או כקובץ דיגיטלי.

מומלץ להגיע כחצי שעה לפני תחילת הוועדה, על מנת למלא טופס פרטים אישיים, ולהיות מוכנים בזמן לכניסה לחדר הבחינה.

איך להתכונן לוועדת התאמה בעיצוב?

אנחנו מאמינים שכל מקצועות העיצוב בתילתן, בין אם לימודי עיצוב גרפי, לימודי עיצוב פנים, לימודי עיצוב ופיתוח משחקי מחשב, לימודי אנימציה, לימודי תלת מימד, לימודי צילום, לימודי מולטימדיה, כולם כולם, נועדו להעניק לכם חווית לימוד מהנה ומרתקת.

כך גם יש להתייחס לוועדת ההתאמה, מומלץ לבוא רגועים, נינוחים, אין מה להילחץ. מומלץ לשתות ולאכול לפני כן, ולהביא איתכם משהו מתוק לבחינה, ניתן לקנות בקפיטרייה הנמצאת במכללה.

אנו ממליצים להביא ליום של וועדת התאמה כל דבר שיכול להעיד על הכישרון היצירתי שלכם, במידה ועדיין לא יצרתם משהו, אל חשש, המבחן שתעשו יהווה עבור וועדת ההתאמה קריאת כיוון וישמש בין היתר כאמצעי לבחון את היכולות שלכם.

אנחנו כאן כדי להעניק לכם קרקע פורייה לכישרון וליצירתיות שלכם, להגשים את החלומות שלכם. נשמח לראותם ולהכווין אתכם להיות דור חדש של מעצבים.

בכל שאלה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר במייל עם מרכז השירות והמידע בתילתן  או בטלפון 1800-34-30-30.

בהצלחה