לימודי אנימציה ומאיה

למי מיועד: בעלי יכולות טכניות, כשרון איור ונטיית לב לאנימציה המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום - בואו להתמקצע בתחום מרתק ומבוקש. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

אם קשה לכם להרים את העיניים מהמסך, אם תמיד סיקרן אתכם איך נראה "מאחורי הקלעים" באנימציה, אם אתם מדמיינים את עצמכם גרים בתוך עולם שכולו פנטזיה תילתן מזמינה אתכם להפוך פנטזיה למציאות.

המקצוע דורש תפיסה עיצובית ואסתטית והלימודים מעניקים כלים לעבודה יעילה ומקצועית, תוך התנסות מעשית במהלך הלימודים עצמם. בעולמנו אנימצית דו / תלת מימד נמצאת בכל התחומים האינטראקטיביים ואף המסחריים, כל מוצר לפני ייצורו מצריך בניית הדמייה באנימציה, ולכן יכולת ההשתלבות לבוגרים היא במגוון תחומים נרחב.

לימודי אנימציה

אנימציה היא אמנות המורכבת מאמנויות. היא כוללת ציור וגרפיקה, משתמשת במרכיבי הקולנוע, הצילום והמוסיקה, נוגעת בכוריאוגרפיה וארכיטקטורה, נעזרת בתיאטרון ובפנטומימה, וגם בכישורי כתיבה וסיפור.

האנימציה העכשווית, בנוסף לכל אלה כרוכה גם במיומנויות טכנולוגיות מתקדמות לצרכי יצירת סרט בדו-ממד ובתלת-ממד, עריכת סרטים, גמר הפקה (פוסט פרודקשן), שילוב (קומפוזיטינג) והדמיה.

לימודי מאיה

מאיה הינה תוכנת האנימציה המובילה בשוק. מזה שנים מיה מהווה את הכלי המרכזי ביותר בהפקת סרטי קולנוע ואנימציה וחשיבותה רק הולכת ועולה. בנוסף משמשת תוכנת המיה להדמיות תלת-ממד ודו מימד בתחומי עיצוב הפנים, התעשייה ועוד. במסלול זה ישנה אפשרות לשנה רביעית. מומלץ לקחת התמחות משלימה כמו פוסטפרודקשן, עיצוב חלל מסחרי או עיצוב פנים.