בית ספר ללימודי עיצוב גרפי

למי מיועד: סטודנטים בעלי כישרון או נטיית לב לעיצוב גרפי המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום. אנשים המעוניינים להפוך תחביב וכישרון למקצוע. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

בכל פינה ובכל רגע בחיינו אנו מוקפים בפתרונות עיצוב ובמסרים של עיצוב גרפי.

במסגרת לימודי העיצוב הגרפי, כל פריט שאנו משתמשים בו או שמשרת אותנו עוצב מתוך מערכת מורכבת של שיקולים, כדי להעביר בצורה הטובה ביותר את המסר של המפרסם ושיגרום לנו להרגיש או להבין את המסר בצורה שלמה ועמוקה. בין אם מדובר בסמל מסחרי, שלט חוצות, מודעה בעיתון, אריזה על המדף, באנר באינטרנט או קמפיין טלוויזיוני האופן בו כל אחד מאלו פוגש אותנו הוא תוצאה של ישרה של הבחירות שביצע המעצב: בחומר, בצורה, בצבע ובעיקר במחשבה שהובילה לעיצוב.

עיצוב גרפי כדרך להעברת מסרים

כדי להפוך למעצבים גרפיים מקצועיים היודעים להעביר מסרים דרך עיצוב, יש צורך להבין ראשית כל את תהליך ההשפעה של עיצוב מסוים על קהל היעד, הן מבחינה פסיכולוגית, והן מבחינה פרסומית ושיווקית. במהלך לימודי עיצוב גרפי בתילתן תרכשו מיומנויות שימוש בכלים ליצירת עיצוב בתוכנות גרפיות דו מימדיות ותלת ממדיות ותעברו (בליווי של מורי המסלול) את התהליך המלא של יצירת עיצוב מקורי וייחודי, החל מקבלת בריף של צרכי הלקוח ועד הפקת המוצר הסופי במדיות השונות – המודפסות והאינטראקטיביות.

 

לימודי עיצוב גרפי בתילתן

במסגרת לימודי העיצוב הגרפי נעמיק ונפתח מיומנויות של פיתוח רעיוני וביטוי ויזואלי למסרים מסחריים, חברתיים ואישיים, תוך עדכון והתאמה לצרכי השוק ועידוד מקוריות וחדשנות יצירתית.

כחלק מן הדרישות לסיום הלימודים במסלול לתואר או לתעודה צריכים הסטודנטים במסלול לבחור באחת מההתמחויות הבאות: מולטימדיה, איור, עיצוב אריזה ועיצוב חלל מסחרי או צילום.

 

לפרטים נוספים: 1-800-34-30-30