לימודי עיצוב ופיתוח משחקים

למי מיועד: סטודנטים בעלי חוש טכני או כישרון ברישום וכן זיקה לעיצוב ופיתוח משחקים המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום. בואו לפתח ולעצב את הדור הבא של משחקי המחשב. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

לימודי פיתוח משחקים ועיצוב משחקים

הסתכלו סביבכם: כמעט כל אחד בכל מקום גולש בסלולר, בטאבלט, במחשב או בקונסולה שלו.. תעשיית המשחקים העולמית מגלגלת מחזורים גדולים יותר מאשר תעשיית הקולנוע ותילתן גאה להיות בית הספר הראשון בישראל שפתח מסלולי לימודים מקצועיים ומקיפים המביאים את בוגריו אל שערי תעשיית המשחקים כשהם מציגים רמה וגבוהה ביותר.

במסגרת בית הספר לפיתוח ועיצוב משחקי מחשב ניתן לבחור בשתי התמחויות:

התמחות בפן החזותי (Art)  – מסלול שמתמחה באלמנטים החזותיים של פיתוח משחקי מחשב: עיצוב דמויות ורקעים, מידול בתלת ממד, אנימציה בדו ולתלת ממד, אפקטים מיוחדים, תאורה, אלמנטים חזותיים במנועי משחק וכדומה.

התמחות בפיתוח (Development) – מסלול שמתמחה ב"מאחורי הקלעים" של משחק מחשב מבחינת קוד, לימוד מאפס של שפות תוכנה, תכנון ויישום של מערכות בתוך משחק, דגש חזק על מנועי משחק ושליטה גבוהה בהם.

 

לימודי פיתוח ועיצוב משחקי מחשב בתילתן

תוכנית הלימודים המיוחדת והמאתגרת של תילתן בתחום של פיתוח ועיצוב משחקים למחשבים, מתרכזת בנוסף ללימודי קונספט בלימודי פרקטיקה וביצוע כדי שבסוף לימודיהם יוכלו הבוגרים להתחיל ליצור משחקים ולכן בהתאם למגמה הנלמדת  ניתן דגש על לימודי תכנות בשפות c++ java, לימודי אנימציה, עיצוב ומידול, הכרת מנועי המשחק Unreal ו-Unity ושליטה בהם עד ליצירת משחקים חדשים לחלוטין ברמות משתנות, ממשחקי קז'ואל ועד משחקי טריפל A.

תילתן המכללה לעיצוב הינה Unreal Academic Partner היחידה בארץ ומקיימת שיתוף פעולה עם מוסדות הלימוד והחברות המובילות בעולם. לסטודנטים מצטיינים תינתן האפשרות לסטאז' ב-Funnle Lab  הסטודיו לפיתוח ועיצוב משחקי מחשב בתילתן.

לאחרונה חתמה המכללה על הסכם שיתוף פעולה גם עם מנוע עיצוב ופיתוח המשחקים יוניטי Unity, במסגרת ההסכם, הוכרה תילתן כמרכז ההסמכה הראשון בישראל של מנוע המשחקים, מה שאומר שהסטודנטים יוכלו לקבל תעודה רשמית מטעם חברת יוניטי העולמית.

למידע נוסף אודות מבחן ההסמכה של יוניטי

המגמה מחולקת לשני מסלולי לימוד ייחודיים המקנים את הידע העיצובי ואת הכלים המעשיים בכדי ליצור ולפתח משחקים בדגש לפלטפורמות דיגיטליות (למחשב, סמארטפונים, טאבלטים וקונסולות למיניהן).

שתי ההתמחויות לומדות ביחד עיצוב של משחקים ברמה הגבוהה, ובנפרד יישום של משחקים ברמות הפרקטיות.