לימודי עיצוב פנים

למי מיועד: סטודנטים בעלי חוש אסטטי וזיקה לעיצוב פנים המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום. אנשים המעוניינים להפוך תחביב וכישרון למקצוע. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

עיצוב פנים הינו התאמתו של חלל לשימוש המיועד לו  מבחינה ויזואלית ופרקטית, בין אם מדובר בבית מלון, בית חולים, בתים פרטיים, קניונים וכו'.

מקצוע רב–תחומי, בו באים לידי ביטוי פתרונות קריאייטיביים בתוך מבנה, על מנת לשפר את איכות החיים בו, להפוך אותו נעים מבחינה אסתטית ואף להעלות את ערך המבנה.

התהליך של לימודי עיצוב פנים במכללת תילתן משלב מחקר, ניתוח מעמיק של צרכיו ומשאביו של הלקוח ופיתוח היכולת לתת מענה לכל צרכיו תוך כדי יצירה של התוצר המוגמר.

בסיום הלימודים במסלול זה יכול הבוגר לעצב בתים פרטיים, חללים ציבוריים ומסחריים.

הלימודים במסלול לעיצוב פנים מורכבים משלושה תחומים:

לימודי שירטוט והדמיה

הלימודים בשירטוט והדמיה מקנים כלים ואפשרויות מגוונים, תיאורטיים ומעשיים כאחד, לביטוי אולטימטיבי של רעיונות בתלת–מימד, החל מרמת התיכנון, העיצוב והפרטים ועד לרמת ההדמיה הממוחשבת לצורך פרזנטציה ללקוח.

לימודי עיצוב למבנה מגורים

בחטיבת הלימוד של עיצוב בתים ומבני מגורים, יינתן דגש על התאמת הפתרונות העיצוביים לצרכים ולרצונות של דיירי הבית, לאופנות בתחום עיצוב הפנים, לחומרים בהם אנו נדרשים לעצב ולתהליכי עבודה.

לימודי עיצוב מבנה ציבורי

בחטיבת הלימוד של עיצוב מבנה ציבורי, נבין יחדיו כיצד לגשת לעיצוב של חנויות, משרדים, מסעדות וכד'. נלמד להתאים את הפתרון העיצובי לדרישות העסק הן מבחינת תפקודית והן מבחינת המראה ואופי המקום.

 

לימודי עיצוב פנים בתילתן

מכללת תילתן מציעה לכם מסלול ייחודי ואיכותי ללימודי עיצוב פנים, עם תכנים יחודיים אשר יעניקו לכם כלים מקצועיים שיסללו את דרכם בעולם עיצוב הפנים.

לפרטים והרשמה התקשרו אלינו : 1-800-34-30-30