קורס היברידי לחווית משתמש UX UI

קורס חווית המשתמש UX/UI היברידי בתילתן עולם חווית המשתמש נמצא מסביבנו בכל תוכנה ומוצר. בשביל לעשות מוצר ידידותי עלינו להקשיב למשתמשים שלנו ולתת את הפתרון הכי מתאים להם ולסיטואציה. הסטנדרטים הגבוהים של הצרכנים היום מחייב אותנו ליצירת יתרון ברור על שאר המתחרים ומוצרים פשוטים, נגישים וידידותיים למשתמש הם אחת הדרכים המשמעותיות לעשות זאת. קורס חווית המשתמש UX/UI תילתן פרונטלי/דיגיטלי (בקיצור... היברידי!), מלמד את הנושא באופן מקיף ומקצועי. נלמד כיצד להתחבר למשתמש הפנימי שלנו ולבצע מחקר בצורה הנכונה ויעילה. נעבוד עם התוכנות המתקדמות והפופולריות בשוק העבודה ואיתן נבנה מערכות מתוך הבנה של עולם התוכן, ננגיש אותן לכלל המשתמשים בצורה הכי פשוטה וידידותית והכי חשוב, נעניק למשתמשים מוטיבציה להמשיך ולהשתמש במוצר שלנו. קורס חווית המשתמש בנוי משיעורים המועברים בצורה אינטראקטיבית, עבודות כיתה קבוצתיות, משחקי טריוויה, שיעורי בית מאתגרים ורלוונטיים לשוק העבודה, הרצאות אורח וסדנאות עבודה מגוונות. בסוף הקורס, נצא עם פרויקט גמר אישי בצורת תיק עבודות מקצועי מלא המעניק את מה שדרוש כדי להתחיל לעבוד בתחום מיד עם גמר הלימודים. משך הקורס 30 מפגשים - דו שבועיים 120 שעות לימוד (אקדמיות) כולל סדנאות מעשיות. משך כ-4 חודשים. דרישות הקורס ראיון עם ראש המסלול * אנגלית ברמה בסיסית. ידע וניסיון בעולם ההייטק יכול לתרום ולהוסיף. קהל יעד מעצבים. אנשי הייטק שרוצים לגוון ולהתקדם. כל מי שרוצה להיכנס לתחום. הרשמה ותשלום על מנת להבטיח מקום בקורס, יש להסדיר תשלום במעמד ההרשמה ולחתום על אמנת הלימודים. שיעור ניסיון ניתן להשתתף בשיעור ניסיון, ללא התחייבות ובתאום מראש ועל בסיס מקום פנוי.  תעודה בסוף הקורס תוענק תעודת סיום.
הנושאים הנלמדים: עולם האפיון מבוא לחוויית משתמש. חשיבה עיצובית. מסע משתמש. מחקר. ארכיטקטורת מידע. יעדי חווית משתמש. מסמכי אפיון ו-Wireframes. תפריטים. פקדים. תוכנות אפיון (Sketch & XD) עולם המובייל. עיצוב רספונסיבי. מוטיבציית משתמשים. עולם העיצוב מבוא לעיצוב. עקרונות העיצוב. עיצוב גרפי. פוטושופ. תיאוריית גשטאלט אקסטרא ידע Data Visualisation. ניהול מוצר. גיימיפיקציה.

*ראש המסלול: גל יאירי גל יאירי. ארכיטקט מידע ומאפיין חווית משתמש. בעל ניסיון רב שנים עם החברות הכי גדולות (וקטנות) בארץ. אחראי בין השאר על פרויקטים מסווגים שעוזרים להגן על המדינה שלנו. בעל תואר ראשון בחינוך ושנים רבות של לימוד לא קונבנציונלי. חזון: ידע עוזר לנו לשפר את העולם שלנו. אני רואה זאת כתפקידי להעביר את הידע והניסיון שצברתי בצורה הכי מהנה ומיוחדת שאפשר. הרצון ללמוד וסקרנות הם צרכים בסיסיים אצלנו עוד מילדות. לכן, אני מאמין שצריך לטפח ולעודד את הסקרנות הזאת בשביל שתתרחש למידה משמעותית.