לימודי אנימציה ומאיה

למי מיועד: בעלי יכולות טכניות, כשרון איור ונטיית לב לאנימציה המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום - בואו להתמקצע בתחום מרתק ומבוקש. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

אם אתם מהופנטים מאנימציה, תמיד סקרן אתכם לדעת ולהבין איך זה עובד באמת? יש לכם ראש קריאייטיבי ואתם בהחלט מסוגלים לדמיין את עצמכם גרים בתוך עולם אנימציה אסקפיסטי – תילתן מזמינה אתכם להפוך פנטזיה למציאות.

לימודי אנימציה ומאיה
 
מקצוע התלת-מימד בתילתן נשען על מחלקת עיצוב גרפי, בכדי להעניק לסטודנטים שלנו בסיס חזק בהבנת ותכנון פריים, תוך שימוש בכלי עבודה יעילים ומקצועיים.
הסטודנטים עוברים משלב הבסיס ועד לשלב מומחה ויכירו את עולם התלת-מימד דרך הגרסה העדכנית ביותר של תוכנת “מאיה” (MAYA) – התוכנה המובילה בשוק העולמי ליצירת סרטי קולנוע, סדרות טלוויזיה ומוצרי תלת-מימד איכותיים לכל סוגי המדיה.
 
לימודי תלת-מימד 
 
הלימודים דורשים שילוב של תפיסה מרחבית, לוגיקה ויצירתיות. בשישה סמסטרים אנו עוברים על יסודות בתלת-מימד דרך היכרות מעמיקה, צעד אחר צעד, עם תוכנת “מאיה” (MAYA), בכדי לאפשר לסטודנטים ליצור אובייקטים, יצורים ועולמות, להחיות אותם באנימציה ולהוציא אותם לעולם עם תאורה ורנדר (Render) איכותי. נלמד מגוון עצום של טכניקות ושיטות עבודה בהדרכת בוגרי התעשייה, במטרה לשלב את הבוגרים שלנו בתעשייה בסיום הלימודים.
 

לימודי אנימציה בתילתן חיפה – הירשמו עכשיו

זה הזמן להירשם לשנת הלימודים 2022- 2021, בתילתן המכללה לעיצוב גרפי ולתקשורת חזותית, המכללה המובילה בחיפה והצפון.