לימודי עיצוב גרפי

למי מיועד: חיים ונושמים עיצוב, בואו להפוך תשוקה וכישרון למקצוע נחשק ומבוקש. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

לימודי עיצוב גרפי בתילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

בכל פינה ובכל רגע בחיינו אנו מוקפים בפתרונות עיצוב ובמסרים של עיצוב גרפי.

במסגרת לימודי העיצוב הגרפי, כל פריט שאנו משתמשים בו או שמשרת אותנו עוצב מתוך מערכת מורכבת של שיקולים, כדי להעביר בצורה הטובה ביותר את המסר של המפרסם ושיגרום לנו להרגיש או להבין את המסר בצורה שלמה ועמוקה. בין אם מדובר בסמל מסחרי, שלט חוצות, מודעה בעיתון, אריזה על המדף, באנר באינטרנט או קמפיין טלוויזיוני. האופן בו כל אחד מאלו פוגש אותנו הוא תוצאה ישרה של הבחירות שביצע המעצב: בחומר, בצורה, בצבע ובעיקר במחשבה שהובילה לעיצוב.

עיצוב גרפי נמצא בכל מקום סביבנו; כל מוצר, מודעה, לוגו, אריזה, קמפיין שיווקי או שלט, הוא תוצאה של מחשבה ותכנון מסר של מעצב גרפי.

 

עיצוב גרפי כדרך להעברת מסרים

כדי להפוך למעצבים גרפיים מקצועיים היודעים להעביר מסרים דרך עיצוב, יש צורך להבין ראשית כל את תהליך ההשפעה של עיצוב מסוים על קהל היעד, הן מבחינה פסיכולוגית, והן מבחינה פרסומית ושיווקית.

במהלך הלימודים תרכשו מיומנויות שימוש בכלים ליצירת עיצוב בתוכנות גרפיות דו-מימדיות ותלת-ממדיות ותעברו (בליווי של מורי המסלול) את התהליך המלא של יצירת עיצוב מקורי וייחודי, החל מקבלת בריף של צרכי הלקוח ועד הפקת המוצר הסופי במדיות השונות – המודפסות והאינטראקטיביות.

 

לימודי עיצוב גרפי 

במסגרת לימודי העיצוב הגרפי נעמיק ונפתח מיומנויות של פיתוח רעיוני וביטוי ויזואלי למסרים מסחריים, חברתיים ואישיים, תוך עדכון והתאמה לצרכי השוק ועידוד מקוריות וחדשנות יצירתית. אנחנו מתמקדים בלימוד מעמיק של הכלים הטכניים השונים העומדים בפני המעצב הגרפי והכלים האמנותיים שילוו אתכם בדרככם המקצועית בתחום.

לימודי עיצוב גרפי אצלנו בתילתן כוללים לימוד באווירה יצירתית ומקצועית ממיטב המרצים בתחום, בעלי ידע וניסיון רב בעולם העיצוב והשיווק. הלימודים במכללת תילתן יכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לעולם האמיתי, עם כל האתגרים העיצוביים שעומדים בפני אנשי התעשייה.

בנוסף, המסלול של לימודי עיצוב גרפי במכללת תילתן  הוא מסלול רב שנתי וכולל התמחות באחת מההתמחויות הבאות:

עיצוב אריזה
עיצוב חלל מסחרי
לימודי איור
לימודי צילום
לימודי מולטימדיה – עיצוב אתרים וחווית משתמש
לימודי אנימציה
קופירייטינג ורשתות חברתיות
פוסט-פרודקשן
עיצוב פנים

התקשרו אלינו ונשמח לסייע: 1800-34-30-30