לימודי עיצוב פנים

למי מיועד: סטודנטים בעלי חוש אסטטי, תפיסת מרחב וזיקה לעיצוב פנים המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום - בואו להפוך תשוקה למומחיות. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

לימודי עיצוב פנים במכללת תילתן

עיצוב פנים הינו התאמתו של חלל לשימוש המיועד לו מבחינה ויזואלית ופרקטית, בין אם מדובר בבית מלון, בית חולים, בתים פרטיים, קניונים וכו’.

מקצוע רב–תחומי, בו באים לידי ביטוי פתרונות קריאייטיביים בתוך מבנה, על מנת לשפר את איכות החיים בו, להפוך אותו נעים מבחינה אסתטית ואף להעלות את ערך המבנה.

התהליך של לימודי עיצוב פנים במכללת תילתן משלב מחקר, ניתוח מעמיק של צרכיו ומשאביו של הלקוח ופיתוח היכולת לתת מענה לכל צרכיו תוך כדי יצירה של התוצר המוגמר.

בסיום לימודיהם יכולים בוגרי מסלול עיצוב פנים במכללת תילתן, לעצב בתים פרטיים, חללים ציבוריים ומסחריים.

 

הלימודים במכללה מבוצעים ב-3 מסלולים שונים:

  1. מסלול עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב פנים
  2. תוכנית לימוד דו-שנתית בעיצוב פנים
  3. מסלול תואר אירופי בעיצוב פנים בהתמחות עיצוב פנים או חלל מסחרי – 3 שנים

  *נושאי הלימוד המצויינים בצד העמוד מתייחסים למסלול המקיף של התואר האירופאי.

הלימודים במסלול לעיצוב פנים מורכבים משלושה תחומים:

לימודי שירטוט והדמיה

הלימודים בשירטוט והדמיה מקנים כלים ואפשרויות מגוונים, תיאורטיים ומעשיים כאחד, לביטוי אולטימטיבי של רעיונות בתלת–מימד, החל מרמת התיכנון, העיצוב והפרטים ועד לרמת ההדמיה הממוחשבת לצורך פרזנטציה ללקוח. עבור מעצב פנים הדמיה היא כלי בעל ערך רב, המאפשר לו להמחיש את רעיונותיו ללקוח באופן המיטבי.

לימודי עיצוב למבנה מגורים

בחטיבת הלימוד של עיצוב בתים ומבני מגורים, יינתן דגש על התאמת הפתרונות העיצוביים לצרכים ולרצונות של דיירי הבית, לאופנות בתחום עיצוב הפנים, לחומרים בהם אנו נדרשים לעצב ולתהליכי עבודה. עיצוב פנים לבתים פרטיים ולדירות מגורים הפך בשנים האחרונות למקצוע בלתי נפרד בבניית או בשיפוץ נכסים למגורים, עד שכמעט ולא ניתן לראות היום בית פרטי חדש ללא מגע של מעצב פנים בו.

לימודי עיצוב מבנה ציבורי

בחטיבת הלימוד של עיצוב מבנה ציבורי, נבין יחדיו כיצד לגשת לעיצוב של חנויות, משרדים, מסעדות וכד’. נלמד להתאים את הפתרון העיצובי לדרישות העסק הן מבחינת תפקודית והן מבחינת המראה ואופי המקום. ארגונים ועסקים רבים, ואף מוסדות ציבור, הפנימו את הצורך בעיצוב פנים נאה לאין מחד ופונקציונאלי מאידך, אשר יקל את שהותם (הממושכת לפעמים), של המבקרים בו.

 

לימודי עיצוב פנים בתילתן

מכללת תילתן מציעה לכם 3 מסלולים ייחודים ואיכותיים ללימודי עיצוב פנים, עם תכנים יחודיים אשר יעניקו לכם כלים מקצועיים שיסללו את דרכם בעולם העיצוב כולל עיצוב בתים, עיצוב דירות ועיצוב מבנים. בוגרי לימודי עיצוב פנים במכללת תילתן הם ממובילי הענף בישראל, ומהווים השראה למעצבים אחרים בתחומם.

לפרטים והרשמה התקשרו אלינו : 1-800-34-30-30