לימודי צילום

למי מיועד: סטודנטים שנולדו עם מצלמה ביד ורואים את העולם דרך עדשת המצלמה, עם כישרון לזווית המושלמת - בואו להפוך כישרון למקצוע רחב ומבוקש. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

לימודי צילום דוקומנטרי וצילום עיתונות

“כאשר אתה מצלם תצלום, מתקיימת לשניה פעולה יצירתית, העין שלך מזהה קומפוזיציה או ביטוי רגשי אותם מזמנים החיים, ואתה חייב לחוש מתוך אינטואיציה מתי הרגע הנכון ללחוץ על המצלמה. זהו הרגע בו הצלם הוא יצירתי. זה הוא “הרגע”- ואם פספסת אותו הוא נעלם לעד” – קרטייה-ברסון

צילום הוא המפגש של המצלמה העין והלב וכמו שאין שתי עיניים זהות כך אין שתי תמונות זהות.

 

לימודי צילום מקצועיים – להפוך כישרון למומחיות

כיום כל אחד יכול לצלם תמונות ברמה גבוהה, להעלות לאינסטגרם עם כמה אפקטים ולהראות לעולם את יצירת האומנות שלו. אבל בכל זאת מי שנולד לצלם יכול להרגיש את זה בעצמותיו, לכל אלו מצלמת הטלפון פשוט לא מספיקה – הם רוצים שהעולם יראה את הזווית שתפסה העדשה, את האופן שבו האור מהחלון מכה בקומפוזיציה מושלמת על הכיסא והם לא ירפו עד שייצא הצילום המושלם.

אם אתם מהאנשים האלו שנולדו להחזיק מצלמה, שרואים את העולם בתוך פריים העדשה, הגיע הזמן להפוך תשוקה למקצוע. בואו ללמוד אצלנו על עולם הצילום לעומק ולרוחב ובסוף הלימודים יהיו לכם את כל הכלים להיות צלמי טבע, אופנה, עיתונאות או פשוט צלמי אומנות.

אל תשכחו שלא המצלמה לבדה עושה את הצלם למי שהוא, דרושה עין טובה ורגישה, יד בוטחת וחושים ערים הוסיפו לכך כישרון מולד וידע נרכש, כוונו את הפלאשים ו…קליק! צלם נולד.

 

איזה צלמים תהיו?

צילום הינו מקצוע נדרש בענפי העיצוב, הפרסום והעיתונות.

כמעט בכל תחום אפשר למצוא צלמים, יש צלמי טבע שעובדים במגזינים או אתרים נחשקים, יש צלמי עיתונות שרודפים אחרי אירועים ומנציחים את הסיפור האנושי בכל מקום בו הוא מתרחש, יש צלמי אוכל שיודעים להכניס עומק לכל מנה שהם מצלמים וצלמי אופנה שתופסים את המראה המושלם ומעבירים את המסר האומנותי של המעצב.

אצלנו תרכשו את הכלים להיות צלמים מוכשרים ומוערכים בכל תחום שיעניין אתכם. לכם נותר רק לבחור.

 

לימודי צילום בתילתן

במהלך לימודי הצילום בתילתן רוכשים הסטודנטים יסודות מוצקים, הן טכניים והן אמנותיים, התנסות מעשית שוטפת, כלים לעבודה מקצועית ויעילה וחשיפה למעסיקים פוטנציאליים בלימודים עצמם ובתערוכת הבוגרים. ובזכות קשרים אקדמאים עם מוסדות מובילים בחו”ל.

תכנית הלימוד שלנו כוללת מכלול נושאים אשר יקנו לכם ידע מעמיק על עולם הצילום והכלים בתחום, בהם; תולדות הצילום, סוגי צילום שונים כגון צילום פורטרטים וטבע, פרספקטיבה ושימוש באור וצל בצילום, מבנה המצלמה, צילום עיתונאי וכמובן הכרה נרחבת של ציוד הצלם.

ניתן לבחור בהתמחות צילום כחלק ממסלול הלימודים התלת שנתי בעיצוב או כחלק מלימודי תעודה.
לפרטים נוספים, לשאלות ולהרשמה: 1-800-34-30-30

גאים להיות חלק מהפקת הצילומים של
הסטודנטים שלנו שנה ב׳ לצילום בתילתן
בפרויקט לחודש הגאווה עם אלמוג ואליס
בהנחייתו של דורון גולן