לימודי קופירייטינג ורשתות חברתיות

למי מיועד: סטודנטים בעלי כישרון וורבלי, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה ויכולות ביטוי מסרים שתחום השיווק והתוכן קרוב ללבם - בוא לגלות מקצוע נחשק ומוביל בשוק. תנאי קבלה: מבחן copy-test וראיון אישי

לימודי קופירייטינג ורשתות חברתיות

בואו להכיר את קורס הקופירייטינג והרשתות החברתיות המשודרג, הבועט והעדכני שלנו! מלאכת הקופירייטינג היא מרכיב מרכזי בתחום התקשורת, הפרסום, התוכן וההסברה. קופירייטר מוכשר יודע להמציא, לנסח, לזקק ולהנגיש מסרים ורעיונות שמתקשרים באופן ישיר עם קהל היעד המוגדר, במטרה למכור לו את המוצר או את הרעיון.

את הקורס מנחה ומעביר אייל לי-און, אושיית תקשורת מהוותיקות והידועות בארץ. אל אייל יחברו צוות מרצים מהטובים שיש לתקשורת והדוברות הישראלית להציע. הקורס ישלב בין עולם הפרסום הקלאסי לעולם הפרסום החדש, במתכונת משולבת של לימודים תיאורטיים ופרקטיקה יישומית, לצד פיתוח ראייה היקפית וחדשנית המותאמת לעולם הפרסום החדש והמלהיב ברשתות החברתיות. 

מטרת הקורס היא הקניית כלים נכונים ומדויקים לכל מי שרוצה להפיק את המקסימום מהערוצים החברתיים, כמו גם למי שמעוניין להתחיל לעבוד מיד אחרי הקורס בתחום הפרסום, כתיבת תוכן ממיר וניהול תכנים ברשתות החברתיות. היתרון הגדול של תילתן נעוץ בחיבור שבין תחומי הפרסום והעיצוב הנוצר כבר במהלך הלימודים ומכין את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר לעבודתם במשרדי הפרסום.

לייעוץ, הרשמה ומידע נוסף התקשרו: 04-8142020.