קורס אילוסטרייטור ללומדים עיצוב גרפי

 

הגיע הזמן לנטוש את תוכנת הפריהנד ולהכיר את היורש שלה, אילוסטרייטור. מעוניינים לעצב בקלות, בפשטות וביעילות, המשיכו לקרוא מאמר זה.

תוכנת אילוסטרייטור פותחה על ידי חברת אדובי על מנת להפוך את חייהם של הגרפיקאים לקלים ומדויקים יותר. אילוסטרייטר הוא יורשו של תוכנת הפריהנד וידוע בשל הכלים רבים אותם הוא מציע ורמת הדיוק הגבוהה.

מעצבים רבים אשר עברו קורס אילוסטרייטור משתמשים בתוכנה זו על בסיס יומיומי לביצוע כל המטלות הגרפיות וזאת משום הממשק הידידותי שלה  (ממשק דומה מאוד לתוכנת הפוטושופ), וכן הטכניקות אשר מייעלות את התהליך ומקצרות את זמן הביצוע. תוכנת אילוסטרייטור תאפשר לכם לבצע את הדברים הבאים:

עיצוב של אתרי אינטרנט

עיצוב של לוגואים וסלוגנים ללקוחות

עיצוב של תיקיות, ברושורים, כריכות ועוד.

עיצוב של אריזות מוצר

עיצוב של שלטים ועוד.

עיצוב של כרטיסי ביקור

קורס אילוסטרייטור – התאמה

 

קורס אילוסטרייטור מתאים לאנשי מקצוע מתחום הגרפי אשר מעוניינים לעבות את השכלתם וללמוד כיצד להשתמש בתוכנה גרפית יעילה זו כהמשך לתוכנת הפריהנד בה הם  משתמשים. בנוסף, קורס זה וזאת בניגוד אל קורס מאיה, מתאים גם לאנשים ללא ניסיון כלשהו בעיצוב או בשימוש בתוכנות עיצוב אחרות אשר מעוניינים להתחיל וללמוד קורסים שונים בתחום העיצוב הגרפי.

למרות כל זאת, מומלץ להירשם אל קורס עיצוב גרפי או קורסים שונים בתחום התוכנות הגרפיות, כמו למשל קורס פוטושופ, דבר אשר יכול לעזור לכם בצורה משמעותית להגיע לתוצאות טובות יותר בעת ביצוע המטלות השונות על תוכנת אילוסטרייטר.

ניתן להירשם אל קורס למתחילים אשר נמשך כשישה חודשים ומתאים לאנשים חסרי ניסיון או לקורס אילוסטרייטר למתקדמים אשר מיועד למעצבים גרפיים וכן לאנשים אשר עברו לימודי עיצוב גרפי. קורסים למתקדמים קצרים יותר ובדרך כלל נמשכים כ- 4 חודשים.

קורס אילוסטרייטר – עלויות

העלויות של קורסי אילוסטרייטור משתנים ממכללה למכללה וזאת בהתאם לסוג הקורס, התכנים הנלמדים בו, משך הקורס והמוניטין של המכללה בו הוא נלמד. טווח המחירים של קורס זה נע בין 5000 ל- 10,000 ₪, אך יש לקחת בחשבון כי מודבר בתחום דינאמי והעלויות משתנת בהתאם להיצע וביקוש ולכן מומלץ לברר ישירות עם המכללות באותה עת בה הנכם מעוניינים להירשם אליו.