פיתוח ועיצוב משחקים דיגיטליים

אם הגעת לעמוד הזה כנראה שעולם המשחקים מעניין אותך ויש לך סיבה מעולה. תעשיית המשחקים הגלובאלית והמקומית מגלגלת מיליארדי דולרים וכבר הספיקה לעקוף את תעשיות הסרטים והמוזיקה. חברות בתעשייה בצמיחה מדהימה והן משוועות לאנשי מקצוע טובים ואיכותיים. אנחנו מזמינים אותך, לרכוש מקצוע מבוקש, מניב, מעניין ומהנה, וכל זאת בצורה מקצועית ומהמרצים הטובים ביותר. בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים בתילתן בנה עבורכם את מסלולי הלימוד המקיפים והמקצועיים ביותר בשוק, מתחייבים!

מגוון המסלולים בבית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים
* מסלול תלת שנתי ללימודי תעודה לעיצוב ופיתוח משחקים
ˆ התואר אירופי ואינו מוכר על ידי המל״ג ˆ הלימודים מוכרים למימוש כספי הפקדון לחיילים משוחררים ˆ מלגת תעשייה- מלגת לימודים של החברות המובילות בשוק * מסלול חד שנתי – קז'ואל* מסלול הסבה מקצועית למתכנתי משחקים
במסלולים התלת שנתיים תוכנית הלימודים מחולקת לשלוש התמחויות מרכזיות: DEV למפתחים הסטודנטים שלנו לומדים הכל מאפס החל ממבוא לתכנות C# תכנות מונחה עצמים בסיסי ומתקדם מנוע משחק UNITY (מבוא, למתקדמים, מולטיפליייר ו-בינה מלאכותית) מנוע המשחק Unreal (מבוא ל Blueprints, נושאים מתקדמים, רקעים טקסטורות עצים אנימציה ועוד) מוניטיזציה מציאות מדומה ורבודה (AR VR) עם מנוע Unity
ART לאמנים התמחות בדו מימד ART 2D | התמחות בתלת מימד ART 3D ההתמחויות כוללות קורסים ב Maya, אנימציה בדו מימד, מידול תלת-מימד ואנימציה, דמויות ורקעים, יסודות ברישום ואנטומיה.
על אף ההפרדה, הסטודנטים מכל ההתמחויות לומדים גם תכנים משותפים, בינהם אספקטים מגוונים של המכניקה שמאחורי עיצוב משחק ונרטיב, עיצוב שלבים והתנסות בעבודה כסטודיו אמיתי ומתפקד לכל דבר על ממסמך עיצוב ועד לפיתוח המשחק.המרצים המובילים בתעשיה מתוך המחוייבות שלנו לחיבור עדכני ומקצועי לתעשיית המשחקים, כל המרצים שלנו אנשי מקצוע כל אחד בתחומו, בעלי ניסיון עשיר ומקצועי. מנהל בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים - אופיר כץ מעצב משחקים ומנהל סטודיואים בתעשיית המשחקים הדיגיטלים הישראלית ב - 17 שנה האחרונות. מרצה ויועץ Gamification לתחום החינוך ולעסקים בתחומי הדיגיטל. מנהל סטודיו Clover Bite - סטודיו פיתוח המשחקים של תילתן. פריק של RPGs שולחניים ודיגיטליים. רכזת בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב - יעל רוסקיס מעצבת משחקים ומפיקה בתחום המשחקים הלימודיים לילדים, מכשירה ומלווה צוותי הוראה בשילוב משחקים בלמידה. מרצה להפקה בבית הספר לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב ומלווה את פרוייקטי האמצע והגמר של הסטודנטים. מכורה למשחקי Turn Base Strategy וחידות הגיון

מכינים אותך להשתלבות בתעשיה במסגרת הלימודים שני המסלולים ניגשים לפרויקטים בגישה מעשית Hands On ובמהלכם עוסקים ומתאמנים ברבדים ואספקטים מהעולם האמיתי, כגון: נקודות ציון, עמידה בדדליינים, מטלות, הפקה ואפילו כיצד להציג ולמכור את המשחק למשקיע. שיתופי פעולה עם גופים וחברות משחקים מובילות תילתן יוזמת ופועלת ליצירת קשר בין הסטודנטים שלנו לתעשיית המשחקים המקומית והעולמית, ויוצרת מיזמים משותפים המאפשרים לסטודנטים להתנסות בפרויקטים אמיתיים. כמו כן פועלת תילתן לחיבורים ושיתופי פעולה עם מוסדות לימוד, אוניברסיטאות ומכללות ברחבי העולם, במסגרתם הסטודנטים מתנסים בוורקשופים משותפים, סיורים מקצועיים, ושיתופי פעולה להמשך לימודים כדוגמת מסלול לתואר שני בעיצוב ופיתוח משחקים של ARTFX דוגמאות לשיתופי פעולה: בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים בתילתן הינו שותף אקדמי של מנוע Unreal של חברת Epic Games, כמו כן מהווה מרכז הכשרה אקדמי מוסמך תעודה ראשון ויחיד בישראל בשיתוף עם Unity Technologies בנוסף למערכת היחסים האישית והקרובה עם חברת Unity, על שלל אירועיה ובכיריה. תוכנית תפי”ק תפי"ק היא תכנית אקסטרה קריקולרית לפיתוח משחקים בעלי היתכנות מסחרית. סטודנטים שמתקבלים לתוכנית מתחייבים למסגרת שעות שבועית של עבודה על פרויקטי משחקים ומקבלים הנחייה ומנטורשיפ של אנשי צוות תילתן. במסגרת התוכנית כל צוות נדרש לפתח קונספטים למוצרים חדשים, להוכיח את ההיתכנות המסחרית שלהם, להעביר פיצ'ים והוכחות היתכנות למפיקים ומנהלי מוצר מחברות מבוססות בתעשייה על מנת לקבל מימון לפיתוחם מרעיון ועד להשקה מסחרית.

תוכנית R2G תוכנית להאצת מיזמי משחקים דיגיטליים. שיתוף פעולה של תילתן, ROAD2, ו UNITY, שיצרו תוכנית עבור סטודנטים ובוגרים מתחום עיצוב ופיתוח משחקי מחשב, ועיצוב גרפי, אשר מאפשרת להם להפוך את היצרתיות שלהם למיזם מצליח, תוך קבלת ליווי ,מנטורינג מאנשי מקצוע מובילים, בעלות על הפרוייקט ושכר.
תוכנית לתואר שני עם ARTFX במסגרת שיתופי פעולה עם מוסדות מובילים בעולם, ובחסות שגרירות צרפת, נפתח מסלול להמשך לימודים לתואר שני באנימציה ועיצוב משחקים באוניברסיטת ARTFX פריז, צרפת. הנחשבת למוסד במקום הראשון בעולם ללימודי ויז’ואל אפקטס . Visual effects שגרירות צרפת מעניקה מלגת לימודים מדהימה לכמות סטודנטים מוגבלת. גלובל גיים ג’אם (GGJ) הגלובל גיים ג’אם (GGJ) הוא האקתון פיתוח ועיצוב המשחקים הגדול בעולם. האירוע מתקיים בו זמנית במאות אתרים ברחבי העולם וההשתתפות בו היא חינם. תילתן מזה שנים מארחת את האירוע ונחשבת לאתר מהמובילים בעולם בכמות המשתתפים בהפקתה.


   

בוגרי תילתן 2020 בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים

מקבץ של סרטוני פיתוח ועיצוב משחקים מבית היוצר של תילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית:

Demo Day תילתן ו Road2 דור העתיד של המשחקים במסגרת תוכנית יזמות R2G

Demo Day – R2G Acceleration Program

אנו שמחים להזמין אתכם לאירוע הסיום החגיגי של תכנית ההאצה R2G לפיתוח משחקים דיגיטליים של תילתן ו Road2.
בימים אלו מסיימים משתתפי המחזור הראשון של R2G את השיופים האחרונים לפרוייקטים שלהם.
זו ההזדמנות שלכם להכיר ולהתרשם מהשחקנים החדשים בתחום פיתוח המשחקים בחיפה והצפון.

האירוע יתקיים בפורמט “שארק טנק” בו יציגו ששת הצוותים את הדמואים למשחקים שפותחו במסגרת התכנית.
כל צוות יקבל 7 דקות לפרזנטציה הכוללת סרטון משחקיות של הבילד האחרון. אחריהן יוקדשו 7 דקות נוספות לשאלות הבהרה.