לימודי קופירייטינג ורשתות חברתיות

למי מיועד: סטודנטים בעלי כישרון וורבלי, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה ויכולות ביטוי מסרים שתחום השיווק והתוכן קרוב ללבם - בוא לגלות מקצוע נחשק ומוביל בשוק. תנאי קבלה: מבחן copy-test וראיון אישי

לימודי קופירייטינג ורשתות חברתיות

תפקידו של הקופירייטר הוא להמציא, לנסח, לכתוב וליצור טקסט ורעיון אשר יתאימו לקהל היעד שהוגדר, ובסופו של דבר ימכרו לקהל היעד את המוצר או את הרעיון. קופירייטר יודע לזקק ולהנגיש מסר בצורת טקסט שמתקשר באופן ישיר עם הקורא בקהל היעד, מסיבה זאת קופירייטינג הולך יד ביד עם פרסום ושיווק.

השילוב של כתיבה יצירתית, שימוש בתחביר נקי ושליטה בשפה ובאסתטיקה של הכתב (הצורה) הם המהווים את הבסיס לעבודת הקופירייטר.

קופירייטינג הוא מרכיב מרכזי בתחום התקשורת, הפרסום, התוכן וההסברה.

 

לימודי קופירייטינג בתילתן

מטרת בית הספר לקופירייטינג במכללת תילתן היא לפתח ולשכלל את כשרונם של הלומדים בו על ידי מתן כלים מקצועיים, ידע וחשיפה לאפשרויות הגלומות במקצוע זה, שילוב יסודות השפה העברית עם תכנים עדכניים והכנה לעולם שמחוץ לאקדמיה המקנה לסטודנט מקצוע יוקרתי וייחודי תוך הכנה מעשית לקליטה מוצלחת בשוק. היתרון הגדול של תילתן הוא החיבור בין תחומי הפרסום והעיצוב הנוצר כבר במהלך הלימודים ומכין את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר לעבודתם במשרדי הפרסום.

 

לימודי פרסום בתילתן

במהלך הלימודים בבית הספר לפרסום ולקופירייטינג בתילתן, תחשפו לפנים רבים מעולם הפרסום כגון: מהי אסטרטגיה פרסומית, כיצד בנוי משרד פרסום, מהם אמצעי המדיה המובילים כיום בעולם הפרסום ועוד.

לייעוץ והרשמה התקשרו 1800-34-30-30