חזון המכללה


.

לימודי תקשורת ועיצוב – בקדמת העשייה

תילתן – המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית הוקמה כדי לענות על דרישות השוק לבעלי מקצוע מיומנים בתחומי העיצוב. הגורם שמוביל את המכללה מימיה הראשונים הוא התשוקה לענות על דרישות אלה. תשוקה זו, מובילה אותנו כיום, מעצימה את רצונו של הפרט לקחת חלק בפעולות המכללה, בין אם כסטודנט, מרצה או בוגר, ובין אם כלקוח, ספק או עובד. אותה תשוקה מקרינה אל החוץ ומנחה את המעסיקים בשוק לדרוש ולהעסיק את בוגרינו.

בעקבות התהליך המדהים הזה עולה גם מספר בוגרינו המחזיקים בעמדות מפתח בענף.

לכן, על פי אותו היגיון, ממחזור למחזור עולה גם רמתם של הסטודנטים, ומשנה לשנה הם עצמם מציבים רף ציפיות ומטרות גבוה יותר. על כך יעידו עבודותיהם המגוונות של בוגרי המסלולים בעיצוב גרפי, לימודי תקשורת חזותית, עיצוב פנים, קופירייטינג ופרסום, צילום, עיצוב ופיתוח משחקי מחשב, עיצוב לאינטרנט ועיצוב לקולנוע וטלוויזיה (אנימציה ופוסטפרודקשן). נשמח לראות את בוגרינו ממשיכים ומשתלבים במשרדי הפרסום המובילים בארץ ובעמדות עיצוב משפיעות.

כגוף דינמי, המשתנה ומתעדכן עם רוח הזמן, נמצאת תילתן עם היד על הדופק בכל הנוגע לסוגיות מכריעות ורלוונטיות בסביבתה. ולכן, בנוסף על חזונה הפרקטי, מכשירה המכללה את בוגריה לעסוק בתחום העיצוב תוך מודעות בכל אורך תהליך העיצוב לסוגיות חברתיות, אקולוגיות וסביבתיות. בנוסף, שמה המכללה דגש על הכשרת בניין המכללה כבניין המתחשב בסביבה.

ממחזור למחזור עולה רמתם
של הסטודנטים, ומשנה לשנה הם עצמם
מציבים רף ציפיות ומטרות גבוה יותר

תילתן לימודי תקשורת חזותית - מנכ"ל המכללה

דבר המנכ"ל

ארז ישכרוב, מנכ"ל המכללה.

תילתן הוקמה כדי להגשים חלום, חלום אחד פרטי שהפך עם השנים חלומם של הרבה מאוד צעירים מוכשרים, הנכנסים בשערי המכללה בעיניים מבריקות ומלאות ציפייה ועוזבים אותה כשהם מצוידים במיטב הכלים להפוך לדור הבא של המעצבים והיוצרים.

שאיפתנו היא להפוך את הסטודנטים למעצבים מן השורה הראשונה. בדרך לשם נהפוך עולמות בשבילם, תוך שנעסוק בנושאים חברתיים שיאפשרו להם להיות מעורבים בקהילה וליישם ערכים חינוכיים וקהילתיים. תילתן אף נבחרה ע"י משרד החוץ הישראלי להשתתף בתערוכת 2015 Expo-Milano – התערוכה הגדולה בעולם בביתן הישראלי במתחם ה-VIP, להציג ממבחר עבודות הסטודנטים, לנהל Workshop עיצוב בין לאומי, ולארח סטודנטים לעיצוב מהעולם כולו ומעצבים אורחים בעלי שם.

גאווה נוספת אנו שואבים מזכיית סטודנטים מתילתן בתחרויות רבות בארץ ובעולם כגון – Design Award.

אתם מוזמנים להצטרף אליהם ולעצב את עתידכם.

תילתניסטים/בוגרים/דורשי עבודה משלנו?
מוזמנים להצטרף לקבוצת חיפוש עבודה:
https://www.facebook.com/groups/874879132875377
תילתניסטים | לוח דרושים | משרות | הצעות ועוד | תילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת