מהו טרנד? כיצד הוא נוצר ואיך ניתן לחזות את הדבר הבא?

מהו טרנד? כיצד הוא נוצר ואיך ניתן לחזות את הדבר הבא?

הרצאת האורח השנייה בסדרה לשנת תש"פ, תתקיים בתילתן, ביום שלישי, ה- 17 בדצמבר, 19:00 ותעסוק הפעם במגמות עיצוב.

בהרצאתו, יפתח המעצב ויזם העיצוב גיל רויטר, צוהר לארגז הכלים המקצועי שלו, אשר באמצעותו הוא לומד ומתרגם מגמות עיצוב בינלאומיות – מאתרי אינטרנט ומגזינים, דרך תערוכות ועד לאושיות מרכזיות ומובילות בעולם הדיגיטלי.

גיל ירחיב גם על המגמות המרכזיות שהוא מזהה בשנים הקרובות, העתידות להשפיע על חיינו בכלל ועל דיסציפלינות העיצוב השונות בפרט.

 

קצת על המרצה: 

גיל רויטר – הוא מעצב ויזם עיצוב,בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר ולימודי תעודה בתחזיות עיצוב לעולם האופנה והטקסטיל בבית הספר CSM בלונדון. לגיל ניסיון עשיר בעבודה מול חברות עיצוב מובילות בתעשיית העיצוב הישראלית והבינלאומית, שליטה רחבה בעולמות העיצוב השונים ותשוקה אמיתית לחלוק ולשתף את הידע וההמלצות שרכש עם השנים. 

גיל אצר את תערוכת PASS FORWARD בגלריית החווה חולון, מתחם המעצבים בתערוכת פלסטוישפאק 2016 ותערוכת מציצים בשיתוף עם אתר Xnet במסגרת שבוע האיור של תל אביב. הוא אחראי על תוכן עיצובי חדשני לחברות מובילות בשוק העיצוב הישראלי, תוך שהוא מזהה את מגמות העיצוב המובילות ומתרגם אותן לזירה המקומית ומלווה פרויקטים שונים של מעצבים ויוצר מקומיים. בנוסף, מדריך גיל סיורי עיצוב ייעודיים לאדריכלים ומעצבי פנים במסגרת תערוכות בינלאומיות מובילות במילאנו, לונדון, פריז, אמסטרדם וניו יורק. 

עכשיו הוא מגיע לתילתן לחלוק מהידע שלו ולפזר השראה.

ההשתתפות בהרצאה בחינם, אך תלויה בהרשמה מראש.

טל: 1-800-34-30-30

כתובתנו: רחוב העצמאות 65, קמפוס הנמל, חיפה (סמוך לתחנת רכבת חיפה – מרכז השמונה).