מרכז הכשרה ראשון של יוניטי בארץ

חברת "יוניטי" יוצרת מנוע עיצוב ופיתוח המשחקים מהמובילים בעולם פתחה מרכז הכשרה ראשון בארץ, לבחינות הסמכה, כאן אצלנו בתילתן.

תוכנית ההסמכה של "יוניטי", הפועלת בהצלחה כבר במספר מדינות בעולם וכעת לראשונה גם בישראל. מאפשרת לבוגרי המסלול ללימודי פיתוח ועיצוב משחקים בתילתן וכן ולמפתחים בכלל, לקבל תעודת הסמכה רשמית, ובכך להציג בצורה רשמית ובינלאומית את המיומנויות של קהילת המפתחים במנוע. הדבר נועד בכדי להקל על מעסיקים בתהליך ההשמה בתחום. מחיר ההסמכה הינו 250$ והיא תקפה לשנתיים עפ"י התקנון של "יוניטי" העולמית. התעודה מאפשרת להיות חבר בקהילת יוניטי העולמית, ליהנות מהטבות, מידע, כנסים ועוד. מועדי הבחינות הבאות יפורסמו בקרוב, הן באתר הרשמי של יוניטי, והן באתר תילתן.

 

תילתן תומכת בקידום תעשיית המשחקים בישראל:

באירוע ההסמכה הראשון שהתקיים בסוף חודש מרץ 2017 בתילתן – המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית" נערך טקס חתימת שיתוף הפעולה בארץ בין חברת Unity (יוניטי) לבין המכללה, אליו הגיעו כמובן נציגי "יוניטי" מחו"ל, ובכירי התעשייה בישראל ונציגים של GameIS עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל.

 

במטרה לקדם את תעשיית המשחקים, נערך באירוע גם PlayTest של משחקים ישראלים חדשים, בכדי לאפשר למעצבי ומפתחי משחקים להיחשף לבדיקות וביקורת הקהל, ובין היתר גם לסגל בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים של תילתן, וכן לנציגי "יוניטי" העולמית שנכחו באירוע.

במסגרת חשיפת המשחקים לקהל המתעניינים ולנציגי יוניטי, הוצגו גם שני משחקים של סטודיו Funnel Entertainment הממוקם בתילתן ומעסיק סטודנטים ובוגרים של בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים בתילתן, בהובלתה של ראש המסלול, יעל מריץ.

מנוע משחקים מטורף:

למי שעדיין לא מכיר את "יוניטי", כדאי לדעת שזהו מנוע פיתוח משחקים המאפשר בניית משחקים למובייל, משחקי VR/AR, לקונסולות ומשחקי רשת וטלויזיות חכמות. למנוע יש כ- 5.5 מיליון משתמשים ברחבי העולם החל מחברות משחקים גדולות ועד סטודיואים קטנים של משחקי אינדי. לחברה 15 סניפים ברחבי העולם כשהמשרד הראשי ממוקם בסאן פרנסיסקו ארה"ב.

 

בין המשחקים הפופולריים שפותחו באמצעות המנוע ניתן למצוא את:
סופר מאריו, Temple Run Trilogy, Hearthstone: Heroes of Warcraft ,Kerbal Space Program של חברת Blizzard