בית הספר לפיתוח ולעיצוב משחקים תילתן

בוגרי תילתן 2020 בית הספר לעיצוב ופיתוח משחקים

 

 

לימודי פיתוח ועיצוב משחקים בתילתן

תואר אירופי בעיצוב ופיתוח משחקי מחשב היחיד בארץ רק בתילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
בואו ליצור משחקי מחשב ומובייל במסלול Dev למפתחים או מסלול Art למעצבים

העתיד כבר כאן חברים – רק הביטו סביבכם: כולן וכולם משחקים במשחקים. בין אם על פני מסך הטלפון הנייד, הטאבלט, במחשב האישי או בתחרויות מול אחרים דרך קונסולות XBOX או PlayStation. האמת היא שגיימינג הוא חלק מה-DNA שלנו כבני אדם – דרך חיים של ממש!

תעשיית המשחקים הגלובאלית מגלגלת מיליארדים רבים של דולרים וכבר הספיקה לעקוף את תעשיות הסרטים והמוזיקה. מכללת תילתן משמשת חלוצת דרך והשיקה תוכנית ראשונה מסוגה בישראל לתואר אירופי B.sc. Game Design תלת שנתית לפיתוח ועיצוב משחקים. 

תוכנית הלימודים מחולקת לשני ערוצי התמחות מרכזיים:

1. DEV – למפתחים. הסטודנטים שלנו לומדים הכל מאפס, החל ממבוא לתכנות ,C# , תכנות מונחה עצמים בסיסי ומתקדם, מנוע משחק UNITY (מבוא, למתקדמים, מולטיפליייר ו-בינה מלאכותית), מנוע המשחק Unreal (מבוא ל Blueprints, נושאים מתקדמים, רקעים טקסטורות עצים אנימציה ועוד), מוניטיזציה, מציאות מדומה ורבודה (AR VR) עם מנוע Unity.

2. ART – לאמנים. המסלול כולל קורסים ב Maya, אנימציה בדו מימד, מידול תלת-מימד ואנימציה, דמויות ורקעים, יסודות ברישום ואנטומיה.

במהלך המסלול לתואר, הסטודנטים גם לומדים ביחד על אף ההפרדה בין שתי ההתמחויות, גם אספקטים מגוונים של המכניקה שמאחורי עיצוב משחק ונרטיב, עיצוב שלבים ועבודה, כסטודיו אמיתי ומתפקד לכל דבר, על מסמך לעיצוב ופיתוח משחק.

שני המסלולים ניגשים לפרויקטים בגישה מעשית Hands On ובמהלכם עוסקים ומתאמנים ברבדים ואספקטים מהעולם האמיתי, כגון: נקודות ציון, עמידה בדדליינים, מטלות, הפקה ואפילו כיצד להציג ולמכור את המשחק למשקיע.

השאיפה שלנו היא לקשר בין הסטודנטים שלנו לתעשיית המשחקים המקומית והעולמית ולעבוד ללא הרף בכדי להתחבר לבתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות ברחבי העולם, ליצור איתם שיתופי פעולה ולחתור לקידום מטרות משותפות.

הבוגרים הנוכחיים שלנו כבר עובדים בסטודיואים שונים על פלטפורמות שונות, כולל AR ו VR.

פיתוח משחקי מחשב ועיצוב משחקים בתילתן

תילתן היא השותף האקדמי היחיד בארץ של מנוע Unreal של חברת Epic Games, כמו כן מהווה מרכז הכשרה אקדמי מוסמך תעודה ראשון ויחיד בישראל בשיתוף עם Unity Technologies בנוסף למערכת היחסים האישית והקרובה עם חברת Unity, על שלל אירועיה ובכיריה.

STUDIO FUNNEL סטודיו עצמאי לפיתוח ועיצוב משחקים המתפקד ומנוהל כחלק אינטגרלי מתילתן. הסטודיו מורכב ממיטב בוגרי המכללה, שעובדים בו על פיתוח ועיצוב של משחקים ופרויקטים מסחריים ל Xbox, ,PC, מובייל, ו VR.

ההרשמה לשנת הלימודים 2020, בעיצומה. תילתן – המכללה המובילה בתחום פיתוח ועיצוב משחקים בישראל.

לימודי פיתוח ועיצוב משחקים בתילתן

תואר אירופי בעיצוב ופיתוח משחקי מחשב היחיד בארץ רק בתילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
בואו ליצור משחקי מחשב ומובייל במסלול Dev למפתחים או מסלול Art למעצבים

* התואר אירופי ואינו מוכר על ידי המל״ג *

מקבץ של סרטוני פיתוח ועיצוב משחקים מבית היוצר של תילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית:

Tiltan's Game Design & Development Department
Creators:
Peleg Gefen – Lead Art, Producer, Tech Artist, Dev -Year 2 at Tiltan
Alon Souter – Lead Dev, – Year 2 at Tiltan
Avishy Menashe – Lead Producer, Dev – Year 2 at Tiltan
May Lavi – 3D Art – Year 2 at Tiltan
Elior Nissim – 3D Art, Lead UI – Year 2 at Tiltan
Shalev Paller – 2D Art. Concept Art – Year 2 at Tiltan
Dan Tal – Game Designer – Year 2 at Tiltan
Ziv Doron – Game Designer, Sound, Dev – Year 2 at Tiltan
Special Thanks to:
Amit Nino – Lead Sound Designer

Banisher Gameplay

Tiltan's Game Design & Development Department
Creators:
Dmitry Krasnyansky – Producer, Game Designer, UI – Year 3 at Tiltan
Roei Rubach – Lead Dev – Year 3 at Tiltan
Yair Barnatan – Lead art, 3D Art – Year 3 at Tiltan
Special Thanks:
Bar Schmilovich – Sound Design

Legacy of Old Sins

Tiltan's Game Design & Development Department
Creators:
Yoel tamir: Game Design & Production
Ori katzenelson: Lead Dev
Veronika lavrov: Lead Art
Ofek saroya: UI

Drop Dungeon Gameplay


 
גלובל גיים ג'אם 2020
 

הגלובל גיים ג'אם (GGJ) הוא האקתון פיתוח ועיצוב המשחקים הגדול בעולם. האירוע מתקיים בו זמנית במאות אתרים ברחבי העולם וההשתתפות בו היא חינם.

תילתן, המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית בחיפה היא האתר הגדול ביותר בארץ המארח את המרתון. מאות משתתפים , ביניהם מתכנתים, גיים דיזיינרים, אנימטורים, גרפיקאים, מוזיקאים ועוד, לקחו חלק במרתון, אשר מטרתו לייצר תוך 48 שעות משחק פועל. מעבר לאווירה הייחודית, חשיבות האירוע בפתיחות שלו. בתוך תעשייה שמגלגלת מיליארדים מדי שנה, זו הזדמנות למקצוענים וחובבנים, מבוגרים וצעירים, יוצרים מתחומים מגוונים, לקבל טעימה מעולם המשחקים ותהליך העבודה באופן משוחרר ויצירתי.

האירוע התחיל ביום חמישי, ה-30.1 בשעה 17:00 עם ההכרזה על הנושא שהיה השנה Repair וחלוקה לצוותי עבודה והסתיים 48 שעות אחרי, בהצגת הפרויקטים. מר צחי ליברמן הפיק וניצח על האירוע וגם שימש כמנטור לצוותים.
מר אופיר כץ, ראש בית הספר לפיתוח ועיצוב משחקים
ואורחת הכבוד, גב' קייט אדוארדס (Kate Edwards), נשיאת הגלובאל גיים ג'אם העולמי, שימשו גם הם כמנטורים.

על אף שהגלובל גיים ג'אם, בבסיסו אינו אירוע תחרותי, שלושת המנטורים שימשו גם שופטים בתחרות פנימית נושאת פרסים שקיימנו בתילתן.

אחרי 48 שעות של הרבה עבודה מאומצת, פיצות, בירה ומעט מאוד שינה, הוגשו 31 משחקים. BeetBomb מתוכם, 2 שניים משחקי קופסה נושאי פרסים. הזוכים, צוות Re-crew, זכו זו השנה השנייה ברציפות עם המשחק ReCrew

לאורך היסטוריית האירוע, היו משחקים הנחשבים לסיפורי הצלחה בכך, שתפסו את תשומת הלב של אנשים מהתעשייה, הועברו תהליך פיתוח והופצו כמשחקים אמיתיים. 

ניתן לצפות במשחקים כאן: https://bit.ly/GGJTILTAN

ארז ישכרוב, מנכ"ל תילתן שיבח את הצוותים הזוכים. הוא הודה לכלל המשתתפים ולספונסרים שלנו

על תרומתם להצלחת האירוע ולאווירה המדהימה. תודה מיוחדת הייתה לקייט אדוארדס, נשיאת ארגון הגלובל גיים ג'אם העולמי, על כך שמתוך 950 אתרים נוספים ב-119 מדינות, בחרה השנה לבא לתילתן.

תילתן חרטה על דגלה להוות חממה למעצבים. רמתם הגבוהה במיוחד של המשחקים שיצאו מהמרתון השנה, היא הוכחה לכשרונם של הסטודנטים שלנו, רמת הלימודים הגבוהה, הקשר הפורה שלנו עם המגזר העסקי והקשר המתמשך והפורה של תילתן עם בוגריה.