פיתוח ועיצוב משחקים דיגיטליים

למי מיועד: סטודנטים בעלי חוש טכני או כישרון ברישום וכן זיקה לעיצוב ופיתוח משחקים המעוניינים לרכוש מקצוע ולהעשיר את הידע שלהם בתחום. בואו לפתח ולעצב את הדור הבא של משחקי המחשב. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

לימודי עיצוב משחקים ופיתוח משחקי מחשב בתילתן

העתיד כבר כאן חברים- רק הביטו סביבכם: כולן וכולם משחקים במשחקים. בין אם על פני מסך הטלפון הנייד, הטאבלט, במחשב האישי או בתחרויות מול אחרים דרך קונסולות XBOX או PlayStation. האמת היא שגיימינג הוא חלק מה-DNA שלנו כבני אדם – דרך חיים של ממש!

תעשיית המשחקים הגלובאלית הינה כבר שנים עסק שמגלגל מיליארדים רבים של דולרים וכבר הספיק לעקוף את עמיתיו בתעשיות המקבילות של הסרטים והמוזיקה. מכללת תילתן גאה לשמש כחלוצת דרך ולצאת בתוכנית תלת-שנתית לפיתוח ועיצוב משחקים. מדובר בתוכנית חדשנית, אמיצה, מעניינת, פורצת גבולות והאינטנסיבית ביותר בישראל!

במהלך מסלול הלימודים, הסטודנטים לומדים יחד את האספקטים המגוונים של המכאניקה שמאחורי עיצוב משחק ונראטיב, עיצוב שלבים ועבודה, כסטודיו אמיתי ומתפקד לכל דבר, על מסמך לעיצוב ופיתוח משחק.

יתרה מכך, התוכנית התלת-שנתית מחולקת לשני ערוצי התמחות מרכזיים:

1. DEV – למפתחים. הסטודנטים שלנו לומדים הכל מאפס, החל ממבוא לתכנות ,C# , תכנות מונחה עצמים בסיסי ומתקדם, מנוע משחק UNITY (מבוא, למתקדמים, מולטיפליייר ו-בינה מלאכותית), מנוע המשחק Unreal (מבוא ל Blueprints, נושאים מתקדמים, רקעים טקסטורות עצים אנימציה ועוד), מוניטיזציה, מציאות מדומה ורבודה (AR VR) עם מנוע Unity.

2. ART – לאמנים. המסלול כולל קורסים ב Maya, אנימציה בדו מימד, מידול תלת-מימד ואנימציה, דמויות ורקעים, יסודות ברישום ואנטומיה.

שני המסלולים ניגשים לפרויקטים בגישה מעשית Hands On ובמהלכם עוסקים ומתאמנים ברבדים ואספקטים מהעולם האמיתי, כגון: נקודות ציון, עמידה בדדליינים, מטלות, הפקה ואפילו כיצד להציג ולמכור את המשחק למשקיע.

השאיפה שלנו היא לקשר בין הסטודנטים שלנו לתעשיית המשחקים המקומית והעולמית ולעבוד ללא הרף בכדי להתחבר לבתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות ברחבי העולם, ליצור איתם שיתופי פעולה ולחתור לקידום מטרות משותפות.

הבוגרים הנוכחיים שלנו כבר עובדים עם סטודיואים שונים על פלטפורמות שונות, כולל AR VR.

פיתוח משחקי מחשב ועיצוב משחקים במכללת תילתן

מכללת תילתן היא השותף האקדמי היחיד של מנוע Unreal של חברת Epic games, והחל מ2017, מרכז ההכשרה האקדמית הראשון והיחיד לתעודה מוסמך בשיתוף Unity technologies. כל זאת בתוספת למערכת יחסים אישית וקרובה עם חברת Unity, על שלל אירועיה ומנהיגיה.

מכללת תילתן אף מנהלת סטודיו לפיתוח ועיצוב משחקים שהינו עצמאי לחלוטין וממוקם ממש בתוך המכללה. הסטודיו מורכב ממיטב הבוגרים שלנו, שעובדים בו על פיתוח ועל עיצוב של משחקים ופרויקטים אמיתיים, ממובייל ל Xbox, ועד פרויקטים מקומיים וגלובאליים של AR VR.

הצטרפו אלינו למסע מרתק, מעשיר וייחודי מאין כמוהו בארץ! 

לימודי אנימציה במכללת תילתן חיפה -הרשמו עכשיו

ההרשמה לשנת הלימודים 2018- 2019, בעיצומה. תילתן – המכללה המובילה בתחום פיתוח ועיצוב משחקים בישראל.

לפרטים והרשמה הקישו כאן