קורס אוטוקאד AUTOCAD

למי מיועד: לסטודנטים מבית הספר לעיצוב פנים הלומדים במכללה, או למעצבים/אדריכלים המבקשים לחזק את הידע בתכנון בעזרת תוכנת AutoCAD. תנאי קבלה: מבחן התאמה וראיון אישי

אוריינות מחשב ויכולת לעבוד עם תוכנה הם גורמים עיקריים בתעסוקה במקצועות רבים מאוד. זה נכון במיוחד בתחומים שבהם לדיוק יש תפקיד מרכזי – עיצוב פנים, עיצוב חלל מסחרי, בנייה, אדריכלות והנדסת מכונות. בתחומים אלה כלי ה-AutoCAD נמצא בשימוש נרחב כבר זמן רב, שכן על מנת ליצור פרויקטים מודרניים יש צורך בחישובים מדויקים והכי חשוב – נוחות בשימוש ובעריכה. שימוש בטוח בתוכנת ה-AutoCAD הוא המפתח לעבודה אפקטיבית, ולמומחה הצעיר – הכרחי לתעסוקה. 

קורס "AutoCAD" בתילתן אינו מצריך ידע וניסיון עבודה עם תוכנה זו.  
אנחנו מלמדים מאפס! 

מטרת הקורס 

הקניית ידע רחב בשימוש ב-AutoCAD – הרגלי עבודה, יוזמה ומיומנות בביצוע פרויקטים שונים. 

למי מיועד הקורס 

תוכנית הלימודים במקצוע "AutoCAD" מיועדת לסטודנטים מבית הספר לעיצוב פנים הלומדים במכללה, או למעצבים/אדריכלים המבקשים לחזק את הידע בתכנון בעזרת תוכנת AutoCAD.
כמו כן, התוכנית מתאימה גם לאנשי מקצוע בתחום הבנייה או ההנדסה שכבר עובדים עם תוכנת ה-AutoCAD אך רוצים לעדכן את הידע שלהם כדי להשתמש בה בביטחון לצורך תעסוקה. למשל, ללמוד לעבוד בסוגים אחרים של רישום או עם גרסה חדשה של התוכנה.

מרצת הקורס – אור סלע 

אדריכלית ומעצבת פנים, עוסקת במקצוע ב-6 השנים האחרונות במגזר הפרטי והציבורי. עבודותיה מגיעות מפה לאוזן כי אין המלצה טובה יותר מחוות דעת אישית.
מרצה למקצועות שונים במגמות עיצוב פנים, הנדסאי אדריכלות, אדריכלות נוף, הנדסאי חשמל, הנדסאי מים ומערכות. 
מאוד אוהבת ללמד ולהעביר את הידע שלה מהניסיון שצברה וממשיכה לצבור כל יום מחדש.