קורס מאיה ואנימציה תלת מימדית

קורס מאיה
אם אתם אוהבים ציור ואנימציה וגם קולנוע, כעת יש לכם הזדמנות ללמוד משהו שיחבר בין כל הדברים: לימודי  אנימציה תלת ממדית בה משתמשים בתעשיית הקולנוע ובאמצעות המומחיות הזו   תוכלו להשתלב בתחום .
קורס מאיה ואנימציה תלת מימדית

 

קורס מאיה הוא אחד הקורסים הטובים ביותר בתחום ההדמיה הממוחשבת ואנשים רבים אשר נרשמו אליו על מנת לפתח את כישוריהם בתחום אנימציית תלת מימד נחטפו על ידי תעשיית הקולנוע , הפרסומות, ההדמיה הרפואית וחברות העוסקות בתחום משחקי המחשב. רוב האנשים אשר נרשמים אל קורס זה למדו בעבר, קורס פוטושופ או כל קורס אחר אשר העניק להם את המיומנות לעבוד על תוכנה גרפית מתקדמת.

הקורס כולל:
הכרת התוכנה- אודות התוכנה וכיצד מתקינים אותה.
עיצוב בתחום התלת מימד
תוכנות ציור שונות הפועלות בטכניקת התלת מימד
עיצוב של חללים- עיצוב נכון של דמויות בחללים ליצירת איזון.
אנימציה
גיאומטריה מרחבית
יצירת אפקטים- סאונד, תאורה, סאונד טרקים
יצירת סטורי בורד, בימוי וסנכרון של כל האפקטים לאחד.
פרויקט מסכם
יש לקחת בחשבון כי רוב המכללות ובתי הספר למחשב אשר מציעים לימודי גרפיקה של קורס מאיה דורשים עמידה בדרישות אשר כוללות: לימודי מחשב בסיסיים, ידע בשפה האנגלית, ידע בתוכנת פוטושופ, תיק עבודות על מנת להתרשם מהכישרון הגרפי אמנותי שלכם. רוב הקורסים אורכים כחצי שנה עד שנה.

קורס מאיה ואנימציה במכללת תילתן
ליחצו כאן לפרטים על לימודי אנימציה ומאיה
מכללת תלתן מציעה קורס מאיה ואנימציה במשך  3 שנים. הקבלה מותנית בראיון אישי ומבחני קבלה קבלת תעודת גמר של מכללת תלתן.

מעוניינים לדעת פרטים נוספים אודות קורס מאיה? מעוניינים לדעת האם הקורס אכן מתאים ליכולות שלכם? המומחים שלנו בתחום ישמחו לחזור אליכם על כל הנתונים הנדרשים. השאירו לנו את הפרטים שלכם ואנו מתחייבים לחזור אליכם במהרה.